AM Studio - Zamarat

Slate Lite

Slate

Slate-Lite jest fornirem z powierzchnią wykonaną z naturalnego kamienia z najpiękniejszych łupkowych bloków na świecie. Każdy z arkuszy jest jedyny w swoim rodzaju. Kombinacja właściwości naturalnego kamienia z niewiarygodną elastycznością i lekkością podkładu sprawia, że nawet najbardziej nieprawdopodobne projekty stają się możliwe do wykonania. Niezależnie od tego, czy chcesz użyć Slate-Lite do wykonania mebli, okładzin ściennych, elewacji, podłóg czy innych elementów nie masz żadnych ograniczeń!

Slate

Jest to innowacyjne połączenie Slate Lite z wysokiej jakości samoprzylepną folią. Praca z tym materiałem jest wyjątkowo łatwa, ponieważ nie ma potrzeby użycia żadnego kleju! Całkowita grubość wynosi 2,5-3 mm. Arkusze samoprzylepne mogą być obrabiane przy użyciu zwykłych narzędzi takich jak piła tarczowa czy stołowa. Materiał ten jest przeznaczony do wnętrz, na ściany lub podłogi. Nie należy go stosować w pomieszczeniach mokrych. Samoprzylepne arkusze Slate Lite przylegają do niemal wszystkich powierzchni takich jak: szkło, płytki, stal, beton, tynk itp. jeśli tylko są one wolne od tłuszczu i kurzu.

slate

Ecostone

Ecostone jest ekstremalnie cienkim i elastycznym fornirem o powierzchni z naturalnego kamienia. Przyjazny dla środowiska proces produkcyjny pozwala na uzyskanie wielu warstw z najpiękniejszych bloków skalnych na świecie. Każdy z arkuszy jest unikalny i daje wrażenie grubego skalnego bloku w pomieszczeniu. Spodnia warstwa arkuszy wykonana z naturalnych materiałów daje możliwość docinania oraz aplikacji arkusza na wiele różnych powierzchni. Aplikacja Ecostone na meble daje szeroki wachlarz możliwości.

slate slate

Translucent

Translucent to podświetlany naturalny kamienny fornir. Bez podświetlenia daje efekt masywnego bloku skalnego, ale gdy wpuścimy pod niego oświetlenie rozbłyska pięknym, ciepłym światłem. Translucent jest fornirem z powierzchnią wykonaną z naturalnego kamienia w postaci lekkich i cienkich arkuszy.

slate slate

Zapraszamy na stronę producenta: www.slatelite.pl oraz do obejrzenia ekspozycji reklamowej w Warszawie na ul. Bartyckiej 24/26 paw. Nr 26A